Naprawa narzędzi, elektronarzędzi i nagrzewnic. Naprawiamy Bosch, Metabo, Master, Hitachi, DeWalt itp.

Naprawa Elektronarzędzi i nagrzewnic

naprawa elektronarzędzi

Oszaleliśmy - Przeglądy tylko 1zł !

Tak to naprawdę możliwe !!!  Zbadamy twój sprzęt niczym lekarz za symboliczną złotówkę i powiemy Tobie, co można z nim dalej robić "czy warto go naprawiać" czy "nie warto". Oczywiście ostateczna decyzja zawsze należy tylko do Ciebie.

 

Jeżeli nie możesz przynieść do Nas sprzętu osobiście, do usługi doliczyć trzeba koszty wysyłki. (zobacz stronę "jak to działa").

 

No dobrze, ale na czym My właściwie zarabiamy skoro poświęcamy swój czas i pracę ,aby rozebrać twój sprzęt, przejrzeć go, zrobić koszorys i wycenę części. I mamy uwierzyć, że to wszystko za symboliczną złotówkę?

 

Oczywiście liczymy, iż uda się naprawić twój sprzęt za rozsądne pieniądze, dzięki czemu odzyskasz znowu sprawny sprzęt, a My zarobimy na jego naprawie. Kupno nowego elektronarzędzia jest zazwyczaj 4-krotnie droższe. To trochę jak z autem - jak się zepsuje to udajemy się do mechanika i je naprawiamy, a nie od razu kupujemy nowe. Każdy sprzęt dokładnie przeglądamy i analizujemy, dzięki czemu można uniknąć też dalszych kosztownych napraw ( jeżeli za wczasu wymienimy zużyte części ).

 

Tak to bardzo proste - skorzystaj z naszej usługi w promocyjnej cenie "przeglądu i wyceny za 1zł"